גליונות ארחות חיים

מיזם 'ארחות חיים' – להקניית בקיאות בהלכה.

אין שמחה וסיפוק גדולים יותר לכל תלמיד ותלמידה לדעת שבמהלך שנות לימודיהם הם למדו בבקיאות לפחות פעם אחת את עיקרי סעיפי השולחן ערוך 'אורח חיים' על הסדר.
הלימוד נעשה בעזרת גליונות שבועיים, בהם נלמדות ההלכות היומיות, יחד עם מושגים הלכתיים, הכרת דמויות מופת מגדולי ישראל בכל הדורות ושאלות חזרה ודיון.
הרעיון הוא שהמחנכים ילמדו עם התלמידים, ההורים עם הילדים, או כל אחד עם עצמו (גם מבוגרים), בכל יום (א-ה) הלכה אחת (בכל גליון 5 הלכות), ובסוף השבוע (שישי ושבת) הילדים יחזרו עם ההורים (בבית).
קצב הלימוד הוא אישי, וניתן להצטרף למיזם בכל שלב. הגליונות ממוספרים ומומלץ ללומדם לפי הסדר, בקצב של גיליון לשבוע.
בדף זה יועלו הגליונות מידי שבוע, לטובת המחנך/מורה/רב בית ספר שמעוניין ללמוד עם תלמידיו או הורה עם ילדיו, בפורמט PDF להורדה והדפסה.
בנוסף מצו"ב קובץ אקסל להורדה, עם תוכן עניינים מפורט של הגליונות (שיעודכן בכל פעם שיתוספו גליונות חדשים) לטובת חיפוש נושא, הלכה או גיליון רצויים.
ההשתתפות אינה כרוכה בעלות, לא כעת ובלי נדר גם לא בעתיד, לא לבתי הספר ולא לתלמידים.
בעזרת ה', כשיתאפשר (מבחינת משאבים) להרחיב את המיזם נשתדל בלי נדר לשלוח למעוניינים דפים מודפסים צבעוניים ומכובדים, נשלב גם חידונים ופרסים למשתתפים ואולי (עוד חזון למועד) חידון ארצי.
ובשם ה' נעשה ונצליח.
ברכה והצלחה בלימוד ובחזרה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
סרגל נגישות
Real Accessability
;