העצמה משפחתית

העצמה משפחתית, חשיבה חיובית, אימון אישי, הדרכה הורית, משפחהחינוך ילדים אינו דבר פשוט וקל בפרט בדורינו. אנחנו אוהבים מאוד את ילדינו ורוצים לגדל ילדים עצמאיים ולא תלותיים, שידעו לבחור בטוב ולקחת אחריות על חייהם ותוצאות בחירותיהם.

החיים במעגל המשפחתי מזמנים אתגרים רבים בכל הנוגע ליחסי הורים וילדים. כאשר אנו כהורים או מחנכים באים להתמודד עמם מתוך חוסר איזון נפשי - פנימי, אנו מגיבים להם בכעס ובחוסר סבלנות, שפוגעים בילדינו, גוררים החלטות לא נכונות המובילות לעימותים מיותרים ומקלקלים את הקשר החם והאוהב עימם.

כיצד נוכל להעריך את ילדינו כפי שהם? לנתק בין התנהגותם הלא רצויה מבחינתנו להערכתו אותם כאישיות מיוחדת, ללמוד לא להתייאש מהם אלא להסתכל עליהם בעין טובה וולחשוב עליהם מחשבות חיוביות, כיצד לא לפחד מ'עימותים' עם הילדים ולהתמודד איתם נכון מבלי לפתח אצלנו רגשות אשם משתקים ולא מועילים, ועוד...

גם בתחום הדרכת הורים והעצמת המשפחה כולה, הדגש המרכזי שלנו כהורים או מחנכים הוא בעבודה האישית שלנו. ככל שנעצים את עצמנו ונעבוד על המידות שלנו, כך נצליח יותר בעבודת החינוך שלנו ובפיתוח אישיות בריאה אצל ילדנו.

אשר על כן אנו מאוד ממליצים על תכנית האימון להעצמה האישית הייחודית שלנו, ולאחר מכן לקבל את הדגשים המיוחדים הקשורים למעגלי החיים של הילדים בבית או בכיתה. אך בכל זאת, גם אם לא למדתם בתכנית, אין לנו ספק שהמפגשים האישיים יעצימו אתכם ואת ההשפעה שלכם על ילדכם או תלמידכם.

מבנה התכנית

מפגשים אישיים, זוגיים (הורים) או משפחתיים.

לפרטים נוספים על תכניות העצמה חינוכית להורים ומחנכים.

לפרטים נוספים על תכנית האימון להעצמה האישית.

קהל יעד

משפחות, הורים ומחנכים.

לפרטים נוספים, קביעת פגישה אישית או זוגית אנו כאן כדי לסייע לכם, צרו קשר.