העצמה זוגית

העצמה זוגית, טיפול זוגי, יעוץ זוגי, ייעוץ זוגי, העצמה לרווקות ורווקיםהקו המנחה בכל התכניות של מרכז 'ובחרת בחיים' הנו עבודה אישית שלי, ומתוכה אשפיע לטובה על כל מעגלי החיים שלי. גם כאן, עיקר העבודה היא שלי, בלי לפתח ציפיות או לחתור לשינוי אצל השני. בהעצמה אישית שלי, אוכל להעצים את הקשר שלי לקראת החתונה או בעצמת הזוגיות שלי.

אשר על כן אנו מאוד ממליצים על תכנית האימון להעצמה האישית הייחודית שלנו, ולאחר מכן לקבל את הדגשים המיוחדים לבניה טובה של הקשר הזוגי. אך בכל זאת, גם אם לא למדתם בתכנית, אין לנו ספק שהמפגשים האישיים יעצימו אתכם ואת הקשר הזוגי שלכם.

המטרה היא ללמד אתכם להכיר את ארגז הכלים שלכם במקום לעבוד על 'כיבוי שריפות'. בהכרת הכלים והתובנות להעצמה אישית שלכם, תוכלו להתמודד עם כל אתגר שיעלה הקשר הזוגי שלכם ולהעצים אותו ולהשפיע לטובה עליכם ועל בן זוגכם וכמובן על האושר שלכם.

 

תכנית העצמה זוגית מוצעת בשני מסלולים:

 

רווקות ורווקים

העצמה אישית לרווקים ורווקות במטרה לסייע להם בבחירה נכונה של בן/בת הזוג ולפתח זוגיות אוהבת ומעצימה לאחר החתונה.

תופעת הרווקות, בפרט הרווקות המאוחרת, היא נושא שמעסיק הרבה גורמים. הדגש המרכזי הניתן כפיתרון לתופעה זו הוא שדכנות. אך פיתרון זה אינו מספיק. לשדך בין רווק לרווקה בלי שיעשו שינוי אישי ועבודה עצמית, וידעו להציב סדר עדיפויות נכון בבחירת בן או בת הזוג, ולאחר מכן לפתח זוגיות אוהבת ומעצימה, מחטיא את המטרה.

מעבר לכלים הנלמדים בתכנית האימון להעצמה אישית, נלמד על סדר עדיפויות נכון בבחירת בן או בת זוג, להבין את המשמעות של זוגיות אמיתית, ללמוד מהי אהבה אמיתית, וכיצד להגיע אליה ועוד...

כלים אלה יעזרו לכם לא רק בתקופת חיפוש בן או בת הזוג אלא גם יעצימו את הזוגיות שתבנו יחד לאחר החתונה, ותעזרו בהם להתמודד נכון עם האתגרים הרבים שבחיי זוגיות, בפרט בתחילת הדרך.

 

זוגות נשואים

חיי הזוגיות מזמנים אתגרים רבים, זוגות רבים פונים ליעוץ זוגי או לטיפול זוגי בשל כך. עם הזמן הזוגיות כבר לא 'כמו שהיתה פעם' והאהבה במקום שתתחזק הולכת ונשחקת...

במקרים רבים זוגות הולכים לטיפול זוגי או לסדנאות זוגיות מתוך ציפייה לקבלת עצות כיצד לפתור את הבעיות שעולות באופן שגרתי בחיי הזוגיות, ולמעשה יוצרים תלות במטפל או ביועץ ולא לומדים לקחת אחריות על השינוי.

טיפול זוגי או יעוץ זוגי שבא ללא עבודה מקדימה על המידות שלי ובלי לעשות שינוי בראש ובראשונה אצלי, דומה לבנין שנבנה ללא יסודות, העלול להתמוטט מכל זעזוע קטן שיעבור עליו.

אחת מאבני היסוד של בנין הזוגיות היא האהבה בין בני הזוג. כאשר הקשר בניהם חם ואוהב, ישנה מוטיבציה רבה לתת אחד למען השניה הרבה מעבר לציפיות ולקבל בסלחנות טעויות או חסרונות. אהבה אמיתית אהבה נובעת מהתבוננות בטוב הפנימי של בן או בת הזוג, ומהנכונות לקבל את בן הזוג כפי שהוא בוחר להיות, ולא כפי שאני מצפה שהוא יהיה. לכך מגיעים בעבודה עצמית ובעבודה משותפת.

בתכנית העצמה זוגית לזוגות נשואים, אנו שמים דגש על העבודה האישית של כל אחד מבני הזוג יחד עם העבודה המשותפת. מכירים את ארגז הכלים שיאפשרו לנו להתמודד עם האתגרים היומיומיים בחיי הזוגיות ללא תלות בגורמים חיצוניים כמטפלים או יועצים, וחווים כיצד עם הזמן האהבה גדלה ומתעצמת.

 

מבנה התכנית

מפגשים אישיים ו/או זוגיים.

לרוב מדובר על לא יותר מ 10 מפגשים. לבוגרי תכנית האימון להעצמה אישית 2-4 מפגשים.

 

קהל יעד

רווקות, רווקים, זוגות נשואים, שדכנים, רבני קהילות, גורמי רווחה וחברה המתמקדים בזוגות נשואים/צעירים.  

 

לפרטים נוספים, קביעת פגישה אישית או זוגית אנו כאן כדי לסייע לכם, צרו קשר.