הכשרת מאמנים

הכשרת מאמנים להעצמה אישית

מרכז 'ובחרת בחיים' פיתח תכנית אימון ייחודית להעצמה אישית, אשר מרכז וממקד את הכלים העצמתיים הקיימים בכל אחת ואחד מאיתנו, במטרה להיות המאמנים ומורי הדרך של עצמנו.

הדגש של תכנית האימון היא עבודה עצמית. כדי לחוות שינוי בכל מעגלי החיים בהם אני נמצא, איני מצפה לשינוי מאחרים. השינוי נעשה במעגל האישי שלי. ברגע ששינוי זה יעשה בראש ובראשונה בי, ואעצים את עצמי ברמה האישית, ארגיש את השינוי המדהים לטובה גם אצל כל הסובבים אותי.

אם את או אתה בעלי רצון חזק לעזור לאחרים ומעוניינים לעשות שינוי מדהים לטובה בחייכם ובחייהם של אחרים, אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממערך המאמנים של מרכז 'ובחרת בחיים', וללמוד בתכנית הכשרת מאמנים בגישה הייחודית של 'ובחרת בחיים'.

במסגרת ההכשרה תעברו את תכנית האימון בעצמכם. אנו מאמינים כי רק מי שחווה בעצמו את השינוי לפי הגישה הייחודית שלנו, ועשה עבודה אישית ושינוי לטובה בעצמו, יוכל בצורה מיטבית להעביר את הכלים לאחרים ולעזור להם ליישם אותם בעצמם.

בוגרי התכנית יוכלו לאמן באופן פרטי, לשלב את הידע שלהם במסגרת החינוכית בהם הם עוסקים או להשתלב במידת האפשר בפעילויות המגוונות של מרכז 'ובחרת בחיים'.

מהנושאים העיקריים הנלמדים בתכנית ההכשרה:

העצמה אישית –  תכנית אימון מעמיקה להעצמה אישית.

העצמה זוגית – ייעוץ זוגי לרווקים וזוגות.

העצמה משפחתית – הדרכת הורים ומחנכים במסגרת הבית והכיתה.

התנסות מעשית.

ועוד...

 

מבנה התכנית

התכנית היא בת 30 מפגשים (כשעה וחצי כל מפגש), והתנסות מעשית.

ההכשרה מועברת באופן אישי או כסדנה קבוצתית (עד 20 משתתפים).

 

קהל יעד

תכנית הכשרת מאמנים מתאימה לכל אחת ואחד שהם בעלי רצון חזק ומוטיבציה גבוהה לעשות שינוי אישי ולתת מעצמם לטובת שינוי לטובה אצל אחרים.

התכנית מומלצת מאוד לעוסקים בחינוך פורמלי ולא פורמלי, הורים, רבנים, מטפלים, גורמי רווחה וחברה ועוד...

ולכל מי שרוצה להעצים את עצמו ולסייע בהעצמת המעגלים הסובבים אותו.

לפרטים נוספים או הרשמה לתכנית ההכשרה אנו כאן כדי לסייע לכם: 0584-997895 או בדף צור קשר.