תכנית אימון להעצמה אישית

תכנית אימון להעצמה אישית

בכל יום ובכל שעה, מזדמנים לנו אתגרים רבים במעגלים השונים של חיינו: משפחה, חברים, בית הספר, בעבודה ועוד...  הדרך היחידה להתמודד איתם היא שימוש בארגז הכלים שלי שהוא החוסן להתמודד איתם נכון, ואם בכל זאת נפלתי, לקום ולהמשיך קדימה.

הכלים שאנחנו מכניסים בתכנית האימון להעצמה אישית לארגז הכלים שלנו כוללים: לקיחת אחריות אישית במקום לחפש אשמים, לפעול מתוך הנעה פנימית של רצון לצמוח ושאיפה להגשמה עצמית, להעצים מחשבות חיוביות ולפתח הערכה עצמית חיובית, לשמור על מרכז שליטה פנימי, ולשלוט ברגשותיי ובחיי ללא צורך באישורם של אחרים, לפתח זוגיות אוהבת ומעצימה, הורות ויחסי שכנות ועבודה טובים, ועוד...

מרכז 'ובחרת בחיים' שם דגש על העבודה האישית שלי, כי רק בהעצמת המעגל האישי שלי אוכל לבצע שינוי מדהים לטובה בחיי ולהשפיע לטובה על כל מעגלי החיים בהם אני נמצא.

בכל אחת ואחד מכם יש ארגז כלים מדהים ועוצמתי. תכנית האימון להעצמה אישית של מרכז 'ובחרת בחיים' תעזור לכם לגלות אותו מחדש, ולעשות בו שימוש נכון להיות מורי הדרך שלל עצמכם ולהעצים את עצמכם ללא תלות באחרים.

בתכנית האימון להעצמה נפשית תיצקו יסודות נפשיים - פנימיים חזקים ויציבים, על גביהם תוכלו לבנות בנין רב קומות של זוגיות טובה (או לבחור נכון את בן/בת זוגכם), הורות, יחסי חברה ועבודה טובים, ולעשות שינוי מדהים לטובה בחייכם ולהשפיע על כל מעגלי החיים בהם את נמצאים.

בתכנית גם נלמד את ארבעת העקרונות לשינוי אמיתי ומהותי בחיים, בכל תחום שתבחרו, בלעדיהם הסיכוי לעשות שינוי אמיתי הוא כמעט אפסי.

 

מהנושאים העיקריים הנלמדים בתכנית האימון:

ובחרת בחיים - אימון אישי, ייעוץ זוגי, הדרכה משפחתית והרצאות, מפת דרכים להצלחה ולזוגיות מאושרת, אימון לרווקים ולחתונה

 

מבנה התכנית

התכנית היא בת 10 מפגשים (כשעה כל מפגש).

המטרה היא, שלאחר המפגשים תמשיכו להתאמן על ארגז הכלים שתקבלו בתכנית האימון, תהיו עצמאיים ומורי הדרך של עצמכם, בהמשך דרככם בחיים.

אין מחוייבות להשלים את כל המפגשים ואפשר להחליט להפסיק לפני 10 מפגשים או להמשיך גם יותר אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לכך.

התכנית מועברת במפגשים אישיים או זוגיים (כתחליף לייעוץ זוגי או הדרכה הורית) או כסדנה קבוצתית (עד 20 משתתפים).

המפגשים נעשים בצורה פרונטלית או מקוונת (טלפון, או זום).

לפרטים נוספים וליצירת קשר: 058-4997895 או בדף צור קשר

 

קהל יעד

תכנית האימון מתאימה לכל גיל: מבוגרים ונוער כאחד. אדרבה, אנו ממליצים לרכוש את הכלים כמה שיותר מוקדם, כי ככל שנכיר את ארגז הכלים ונדע להשתמש בו מוקדם יותר ובגיל צעיר יותר, כך נבנה את עצמנו כמבוגרים עם חוסן אישי ונפש מאוזנת ובריאה יותר.

התכנית נותנת מענה מצויין גם למחפשים ייעוץ זוגי או טיפול זוגי לשיפור הזוגיות או לבחירה נכונה של בן או בת זוג, הדרכה הורית, קאוצ'ינג ועוד. האימון האישי אמנם שם דגש על העצמה אישית, אך עם הכלים שתקבלו תשפיעו לטובה על כל מעגלי החיים בהם אתם נמצאים.

בתכנית האימון תקבלו כלים לחשיבה חיובית, הערכה וביטחון עצמי, לדעת להציב יעדים ולהשיג אותם, לפרגן לאחרים ועוד כלים חשובים שמתאימים מאוד גם לבני נוער במסגרת החינוך הפורמלי (בתי ספר) והלא פורמלי (מתסני"ם ותנועות נוער).

לפרטים נוספים, קביעת פגישה או הרשמה לסדנה אנו כאן כדי לסייע לכם, צרו קשר.